haircatalogue.com
Všechny odstřižené vlasy v katalogu online


Hair Catalogue : Toto je mezinárodní katalog, kde najdete všechny informace o stylech vlasů, módních účesu a doporučeních kadeřnictví. Tento katalog je průběžně aktualizován a nikoli kadeřníky. Nezapomeňte jej často navštěvovat, abyste objevili nové články a informace o stylu vlasů a účesu. Nová sezóna začala a touha po změně už byla cítit? Pokud nevíte, jak zvýšit váš vzhled ze svého kadeřníka, je zde to, co pro vás znamená: přinesli jsme spolu v katalogu všech fotografií pro nás významný styl a velkou tendenci mnoha kadeřnictví, abychom inspiroval nejlepší. Řezy, barvy, styly a účesy všech typů: od tradičních rovných linií s pulzujícím a odolným, s krátkými radikálními objemy měkkými a vlnitými, které nejlépe vyjadřují samičku v každé ženě. Nemluvě o řezech a velikosti klasiky, kterou každá sezóna prochází jako poslední trend: třásně! Nemůžete najít, co je pro vás správné! Objevujeme všechny návrhy té chvíle, které pocházejí z nejlepších kadeřnic a nejslavnějších tras. Jste připraveni obnovit vzhled?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hair Catalogue, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hair Catalogue, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hair Catalogue, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Hair Catalogue, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Hair Catalogue, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy