haircatalogue.com
Kõik juuksed kärped ainult kataloog online


Hair Catalogue : See on tipptasemel rahvusvaheline kataloog, kus leiad kogu info juuste stiilid, trendikas Soengud, ja soovitused juuksurid populaarne hetkel. Seda kataloogi ajakohastatakse pidevalt ja mitte juuksurid. Ärge unustage külastada sageli avastada uusi artikleid ja teavet juuste ja Soengud mood. Uus hooaeg on alanud ja soov muuta on juba tunda? Kui sa ei tea, kuidas anda tõuke oma välimuse oma juuksur, siin on, mida ta teeb teile: oleme toonud kokku, kataloogis kõik fotod meile oluline stiil ja suur kalduvus paljudele hairstyilist, et inspireerida parimaid. Igat tüüpi jaotustükid, värvid, stiilid ja Soengud: traditsioonilistest sirgjoonest külgmiste urchinidega, mis on elujõulised ja vastupidavad, lühikese radikaalse mahuga pehme ja lainelise, mis kõige paremini väljendavad kõige emaslooma, kes on igas naisel Rääkimata kärped ja skaleeritakse klassikaline, et iga hooaja möödub viimase trend: Fringe! Sa ei saa leida, mis on õige! Me avastame kõik ettepanekud hetke, tulevad parima juuste salongid ja kõige kuulsam catkõnnib. Kas olete valmis oma välimuse uuendama?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website

Juuksurid-sõnavara

Hair Catalogue, juuksurid, juuste, tervis, Ilusalongid, Juuste mood fotosid, Soengud, esteetika, müük, kiilaspäisus hooldus, Hair Catalogue, juuste kukkumist, värvimine, päikesepaneed, balayages, meches, purk, Deja-Vu, Hair Catalogue, Globelife, Fair juuksurid, juuksetoodete marki, juuksurisektor, juuksevärvi ettevõtted, professionaalne juuksuritoodete tootjad, toodab liinid kolmandate isikutega, erilõigustus, juukseaksessuaarid, Hair Catalogue, juuksurid jaemüüjad, hulgimüüjad juuksetooted, edasimüüjad juuksuritooted, Juuksurid, Ilusalongid, turu-uuringud juuksemoe tööstuses, juukseriietusseadmed, juukseinfo, juukseinfo, Hair Catalogue, Uudised juuksuritooted, mööblijuuksupoed, impordi eksport, juuksur tarvikud

X

privacy