haircatalogue.com
Visi plaukų gabalai tik kataloge internete


Hair Catalogue : Tai pažangiausius tarptautinių katalogą, kur galima rasti visą informaciją apie plaukų stilių, madinga šukuosena, ir rekomendacijas, kirpyklos Populiarios momentas. Šis katalogas yra nuolat atnaujinamas, o ne kirpyklos. Nepamirškite aplankyti dažnai atrasti naujus straipsnius ir informaciją apie plaukų ir šukuosenos mados. Naujas sezonas prasidėjo ir noras pasikeisti jau jaučiamas? Jei jūs nežinote, kaip suteikti postūmį savo išvaizdą iš savo kirpykloje, čia yra tai, ką ji už jus: Mes susibūrė į visų nuotraukų katalogą mums reikšmingą stilių ir didelę tendenciją daug hairstyilist, įkvėpti geriausias. Visų tipų gabalai, spalvos, stiliai ir šukuosenos: nuo tradicinės tiesios linijos su šoniniais urchinais energingas ir tvirtas, su trumpo radikalių dydžių švelniais ir banguoti, kad geriausiai išreikšti moterį, kuri yra kiekviena moteris. Jau nekalbant gabalai ir mastelis klasika, kad kiekvienas sezonas eina kaip naujausias tendencija: pakraštyje! Jūs negalite rasti tai, kas jums tinka! Mes atrasti visus metu pasiūlymus, iš geriausių plaukų salonai ir garsiausių perėjas. Ar esate pasirengę atnaujinti savo išvaizdą?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Hair Catalogue, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Hair Catalogue, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Catalogue, Globelife, sąžiningos kirpyklos, plaukų produktų prekės ženklai, Kirpyklų sektorius, plaukų dažų kompanijos, profesionalūs Kirpyklų produktų gamintojai, gamina linijas su trečiosiomis šalimis, privačios etiketės, plaukų aksesuarai, Hair Catalogue, kirpyklos mažmenininkai, didmenininkai pardavėjai plaukų produktai, pardavėjai Kirpyklų produktai, kirpyklos, grožio salonai, rinkos tyrimai plaukų mados industrijoje, plaukų persirengimo įranga, plaukų informacija, plaukų informacija, Hair Catalogue, Naujienos Kirpyklų produktai, baldų Kirpyklų parduotuvės, importo eksportas, kirpėjo reikmenys

X

privacy