haircatalogue.com
Visi matu izcirtņi tikai katalogā Online


Hair Catalogue : Tas ir modernais Starptautiskais katalogs, kurā var atrast visu informāciju par matu stiliem, modernām frizūrām un frizieru ieteikumiem, kas ir populāri šobrīd. Šis katalogs tiek atjaunināts nepārtraukti, nevis frizieri. Neaizmirstiet apmeklēt to bieži atklāt jaunus rakstus un informāciju par matiem un frizūras modes. Jaunā sezona ir sākusies, un vēlme mainīt jau ir jūtama? Ja jūs nezināt, kā sniegt impulsu jūsu izskatu no jūsu frizieris, šeit ir tas, ko tas jums: mēs esam pulcējuši kopā, katalogā visas fotogrāfijas mums nozīmīgu stilu un lielu tendenci daudzu hairstyilist, lai iedvesmotu vislabāk. Gabali, krāsas, stili un frizūras visu veidu: no tradicionālās taisni ar sānu eži dinamiskas un noturīgas, ar īsu radikālu apjomi mīksta un viļņains, ka vislabāk izteikt visvairāk sieviešu, kas ir katrā sievietei. Nemaz nerunājot par izcirtņi un samazināts līdz klasika, ka katru sezonu iet kā jaunāko tendenci: bārkstis! Jūs nevarat atrast to, kas ir piemērots tieši jums! Mēs atklājam visus šobrīd priekšlikumus, kas nāk no labākajiem matu saloniem un slavenākajām pieslienamām kāpnēm. Vai esat gatavs atjaunot savu izskatu?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Hair Catalogue, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Hair Catalogue, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Catalogue, Globelife, Fair frizieri, matu produktu zīmoli, frizieru nozares, matu krāsošanas uzņēmumi, profesionālā frizieru produktu ražotāji, ražo līnijas ar trešajām pusēm, privātā marķējuma, matu aksesuāri, Hair Catalogue, frizieri mazumtirgotāji, vairumtirgotāji pārdevēji matu kopšanas līdzekļi, tirgotāji frizieru produkti, frizieri, skaistumkopšanas saloni, tirgus izpēte matu modes industrijā, matu mērci iekārtas, matu informāciju, matu informācija, Hair Catalogue, jaunumi frizieru izstrādājumi, mēbeļu frizieru veikali, importa eksports, friziera piederumi

X

privacy