haircatalogue.com
Wszystkie kawałki włosów w jedynym katalogu online


Hair Catalogue : Jest to najnowocześniejsza międzynarodowa katalog, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat fryzur, modne fryzury i rekomendacje przez fryzjerów popularne w tej chwili. Katalog ten jest stale aktualizowany, a nie przez fryzjera. Pamiętaj, aby odwiedzić go często odkryć nowe artykuły i informacje na temat włosów i fryzury mody. Nowy sezon rozpoczął się i chęć zmiany już czuł? Jeśli nie wiesz, jak dać impuls do swojego wyglądu od fryzjera, Oto co robi dla Ciebie: zebraliśmy razem, w katalogu wszystkich zdjęć dla nas znaczącą stylizację i wielką tendencję wielu hairstyilist, inspirować najlepszych. Kawałki, kolory, style i fryzury wszelkiego rodzaju: od tradycyjnej prostej z bocznych jeżowce żywe i odporne, z krótkimi radykalnych objętości miękkie i faliste, że najlepiej wyrazić większość kobiet, które jest w każdej kobiecie. Nie wspominając o kawałki i skalowane do klasycznego, że każdy sezon przechodzi jako najnowszy trend: frędzle! Nie można znaleźć to, co jest dla Ciebie! Odkrywamy wszystkie propozycje chwili, pochodzące z najlepszych salonów fryzjerskich i najsłynniejszych wybiegach. Czy jesteś gotowy, aby odnowić swój wygląd?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Fryzjer dbać o zdrowie włosów w salonach kosmetycznych i estetycznych, z fryzury stylu dla zdjęć mody-włosy i sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.

Tematy pokrewne

Leksykon fryzjera

Hair Catalogue, fryzjer, włosy, zdrowie, salony piękności, zdjęcia mody do włosów, fryzury, estetyka, sprzedaż, Pielęgnacja łysienia, Hair Catalogue, upadek włosów, farbowanie, sunstrokes, balayages, meches, Shatush, Deja-Vu, Hair Catalogue, Globelife, uczciwych fryzjerów, marek produktów do włosów, sektor fryzjerski, firmy farbowania włosów, profesjonalne produkty fryzjerskie producenci, produkuje linie z osobami trzecimi, etykiety prywatne, akcesoria do włosów, Hair Catalogue, sprzedawców fryzjerskich, hurtownicy sprzedających produkty do włosów, Dealerzy produktów fryzjerskich, fryzjerów, salony piękności, badania rynku w przemyśle mody do włosów, sprzęt do opatrunków, informacje o włosach, informacje o włosach, Hair Catalogue, nowości Produkty fryzjerskie, sklepy fryzjerskie, eksport importu, zaopatrzenie fryzjerskie

X

privacy