haircatalogue.com
Všetky strihy na vlasy v katalógu online


Hair Catalogue : Jedná sa o rezanie-hrana medzinárodný katalóg, kde môžete nájsť všetky informácie o účesy, trendy účesy, a odporúčania kaderníci populárny moment. Tento katalóg je priebežne aktualizovaný a nie kaderníci. Nezabudnite navštíviť často objavovať nové články a informácie o vlasy a účesy módy. Nová sezóna začala a túžba zmeniť už cítil? Ak neviete, ako dať impulz pre váš vzhľad z vášho kaderníka, tu je to, čo robí pre vás: sme priniesli dohromady, v katalógu všetkých fotografií pre nás významný styling a veľkú tendenciu mnohých kaderníka, inšpirovať najlepšie. Rezy, farby, štýly a účesy všetkých typov: od tradičnej priamky s bočnými ježkov žiarivé a odolné, s krátkymi radikálmi objemy mäkké a vlnité, že najlepšie vyjadriť najviac žien, ktoré je v každej žene. Nehovoriac o škrty a zmenšený na klasickú, že každá sezóna prejde ako najnovší trend: Fringe! Nemôžete nájsť to, čo je pre vás to pravé! Objavíme všetky návrhy okamihu, pochádzajúce z najlepších vlasových salónov a najslávnejších mólach. Ste pripravení obnoviť svoj vzhľad?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Hair Catalogue, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Hair Catalogue, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Hair Catalogue, GLOBElife, Fair kaderníci, vlasové výrobky značky, Kadernícke priemysel, farbenie vlasov spoločnosti, profesionálne Kadernícke výrobcovia výrobkov, vyrába linky s tretími stranami, súkromné etikety, vlasové doplnky, Hair Catalogue, kaderníci predajcovia, veľkoobchodníci predajcovia vlasové výrobky, predajcovia Kadernícke výrobky, kaderníci, kozmetické salóny, prieskum trhu vo vlasoch módny priemysel, Kadernícke zariadenia, informácie o vlasoch, informácie o vlasoch, Hair Catalogue, Novinky Kadernícke výrobky, nábytkové kadernícky obchody, import export, kaderníctvo dodávky

X

privacy