haircatalogue.com
Tüm saç kesimleri tek katalog online


Hair Catalogue : Bu saç stilleri, trendy saç ve kuaförler tarafından öneriler ian popüler tüm bilgileri bulabilirsiniz bir üstün uluslararası katalog. Bu katalog kuaförler tarafından değil, sürekli olarak güncellenmektedir. Saç ve saç moda hakkında yeni makaleler ve bilgi keşfetmek için sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Yeni sezon başladı ve değişme arzusu şimdiden hissedildi mi? Eğer kuaförden görünümünüze nasıl destek vereceğinibilmiyorsanız, işte sizin için yaptığı şey şudur: Bizim için tüm fotoğrafların bir kataloğunda, en iyiye ilham vermek için önemli bir stil ve birçok kuaförün büyük eğilimini bir araya getirdik. Kesikler, renkler, stiller ve her türlü saç: yanal kestane canlı ve esnek ile geleneksel düz çizgi, kısa radikal hacimleri yumuşak ve dalgalı, en iyi her kadın en kadın ifade. Kesintiler söz değil ve her sezon son trend olarak geçer bir klasik ölçekli: saçak! Senin için doğru olanı bulamıyorsun! Biz en iyi kuaför ve en ünlü podyumlar gelen, anın tüm önerileri keşfedin. Görünümünüzü yenilemeye hazır mısınız?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Hair Catalogue, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Hair Catalogue, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Catalogue, Globelife, fuar kuaförleri, saç ürünleri markaları, kuaförlük sektörü, saç boyası firmaları, profesyonel kuaför ürünleri üreticileri, üçüncü şahıslarla hat üretiyor, özel etiketler, saç aksesuarları, Hair Catalogue, kuaför perakendecileri, toptancılar saç ürünleri, bayi kuaför ürünleri, kuaförler, güzellik salonları, saç moda sektöründe pazar araştırması, saç giydirme ekipmanları, saç bilgileri, saç bilgileri, Hair Catalogue, haberler kuaför ürünleri, mobilya kuaför dükkanları, ithalat ihracat, kuaför malzemeleri

X

privacy