haircatalogue.com
Всі волосся порізи в єдиний каталог онлайн


Hair Catalogue : Це передові Міжнародний каталог, де ви можете знайти всю інформацію про зачіски, модні зачіски, а також рекомендації перукарні популярні в даний момент. Цей каталог постійно оновлюється, а не перукарів. Не забудьте відвідати його часто, щоб відкрити нові статті та інформацію про зачіску і зачіски моди. Розпочався Новий сезон і бажання змін вже відчувалося? Якщо ви не знаєте, як дати поштовх ваш погляд з вашого перукаря, ось що він робить для вас: ми зібрали разом, в каталозі всі фотографії для нас значний стиль і велику тенденцію багато зачіски, щоб надихнути кращих. Порізи, кольори, стилі і зачіски всіх типів: від традиційної прямої лінії з боковими їжаків живий і еластичний, з короткими радикальними обсягами м'яких і хвилястих, що краще висловити самі жінки, яка в кожній жінці. Не кажучи вже про скорочень і масштабується до класичного, що кожен сезон проходить в якості останньої тенденції: бахрома! Ви не можете знайти те, що підходить саме вам! Ми виявимо всі пропозиції з моменту, виходячи з кращих перукарів і найвідоміших подіумів. Чи готові ви оновити свій погляд?

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Перукарі піклуватися про здоров'я волосся в красі і естетичних салонів, зі стилем зачіски для Fashion-волосся фотографії та продаж продуктів по догляду за волоссям.

Пов'язані теми

Лексикон перукарів

Hair Catalogue, перукарі, волосся, здоров'я, салони краси, фотографії волосся мода, зачіски, естетика, продаж, догляд за волоссям, Hair Catalogue, випадання волосся, забарвлення, сонячні удари, balayages, meches, шатуш, Deja-Vu, Hair Catalogue, Globelife, справедливої перукарі, продукти для волосся брендів, перукарський сектор, фарба для волосся компаній, професійних перукарських продуктів виробників, виробляє лінії з третіми сторонами, приватні етикетки, аксесуари для волосся, Hair Catalogue, перукарні роздрібної торгівлі, оптовики продавці продукти волосся, дилери перукарських продуктів, перукарі, салони краси, дослідження ринку в індустрії волосся мода, обладнання для волосся, соус, інформація про волосся, Hair Catalogue, волосся інформації, Новини Перукарське справу, меблі перукарських магазинів, імпорт експорт, Перукарня поставок

X

privacy